DOĞAL KOZMETİK ÜRÜNLERİMİZ

Doğanın bizlere armağanı olan Milas'ın zeytin bahçelerinden elde edilen zeytinlerin işlenmesi sonucu özel formülü ile üretilen kozmetik ürünlerimiz vücudunuzun hassasiyetle korunması için üretilmiştir.

%100 Doğal Zeytinyağı içeren formülüyle üretilen şampuanlarımız, saç bakım kremlerimiz, duş jelimiz, el ve vücut losyon ve kremlerimiz ve sabunumuz vücudunuzun pH dengesini koruyarak vücudunuzu tüm dış etkenlerden korur.

Kişisel bakım sağlıklı bir beden, canlı bir cilt ve şık bir görünüm için doğal yapıları, zengin vitamin ve mineral içermeleri sayesinde doğal kişisel bakım ürünlerimizi herkesin gönül rahatlığıyla kullanabilmesi için ürettik. 


ŞAMPUAN

%100 Doğal Zeytinyağı içeren formülüyle saçınızın doğal nem dengesini koruyarak saç tellerine zarar vermeden arındırır ve kökten uca beslenmesine yardımcı olur.

SAÇ BAKIM KREMİ

%100 Doğal Zeytinyağı içeren formülüyle saçınız yumuşaklık ve parlaklık kazanarak kolay taranıp şekil alır. Yıpranan saçlarınızı onarıp eski canlılığına kavuşturun

DUŞ JELİ

İçeriğindeki %100 doğal zeytinyağı ile cildinizin doğal pH dengesini koruyarak kaybettiği nemi tekrar kazandırır. Cildinizi yaşlanmasını da bir ölçüde yavaşlatır.

EL VE VÜCUT LOSYONU

İçeriğindeki %100 doğal zeytinyağı ile paraben içermeyen özel formülü sayesinde her cilt tipine uyum sağlar, mükemmel bir bakım uygular ve cildiniz tarafından hızla emilir

EL VE VÜCUT KREMİ

Doğal zeytinyağlı içeriği ile cildinize bebek teni yumuşaklığı kazandırırken hücreleri korur, onarır, güçlendirir. Özel formülü sayesinde her cilt tipine uyum sağlar,

ZEYTİNYAĞLI DOĞAL SABUN

Tamamen katkısız ve saf zeytinyağından ürettiğimiz zeytinyağlı sabunumuz. Vücut bakımı için en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilir.

ZEYTİN ÇİÇEĞİ KOLONYASI

Milas dağlarının tertemiz havasında yetişen zeytin ağaçlarının çiçeklerinin işlenmesi ile elde edilen Zeytin Çiçeği kolonyası ferahlık ve tazelik hissi verir.

LİMON KOLONYASI

80 derecede hazırlanan, limon ağaçlarının serinlik veren olgun meyveleri ile ferahlatıcı etkisini gün boyu hissedeceğiniz kokunun tadını çıkarın. Hijyen etkisi de vardır.